دنیای زیبای من ... ! لطفا به روز باشید !

تماس با من

درباره من

سلام ! مصطفی ایزدی مدیر و نویسنده ی این وبلاگم . حدود دو سالی میشه که وبلاگ نویسی می کنم و این وبلاگ جدیدترین تجربه ی من در زمینه ی وبلاگ نویسی هستش ! در این وبلاگ سعی کردم مطالب سایت های معتبری مثل phonearena ، روزنامه ی گاردین ، روزنامه ی نیویورک تایمز و چندین سایت دیگر را ترجمه کنم تا مطالب به اصطلاح دسته اول و البته مفید باشن ! امیدوارم مطالب مورد استفاده قرار بگیره ... ;)

اگر قرار بود در سال 2014 گوشی بخرید ... !‌

به نظرتان معیار های انتخاب یک گوشی مناسب ٬ در میان مردم دنیا به چه صورت است ؟ چند درصد از مردم دنیا معیارهای درستی برای انتخاب گوشی ایده آلشان دارند ؟ روزنامه ی گاردین در یک نظرسنجی از مردم خواسته که بگویند اگر قرار باشد در سال 2014 گوشی جدیدی بخرند ٬ چه معیارهایی برایشان از اهمیت بیش تری برخوردار است و در اولویت قرار دارد ؟

 

با هم نگاهی به آمار و ارقام منتشر شده از سوی این روزنامه ی می اندازیم : 

در نمودار زیر رنگ آبی نشان دهنده ی اهمیت زیاد ٬ رنگ زرد نشان دهنده ی بی تقاوت بودن و رنگ قرمز نشان دهنده ی کم اهمیتی می باشد . برای مثال 89٪ مردم ٬ طولانی بودن عمر باتری برایشان بسیار مهم و پرارزش است اما برای بقیه ی مردم این موضوع بی اهمیت است ! اما شاید برایتان جالب باشد تا بدانید سلیقه ی زنان و مردان در انتخاب گوشی به چه صورت است ؟‌ برای مثال 90٪ زنان دوست دارند عمر باتری گجتشان زیاد باشد ! یا 74٪ درصد آقایان گجتی را دوست دارند که پردازنده ی سریع تری داشته باشد.


 جدیدترین یادداشت‌ها

پیوندها

امکانات جانبیتحلیل آمار سایت و وبلاگ