دنیای زیبای من ... ! لطفا به روز باشید !

تماس با من

درباره من

سلام ! مصطفی ایزدی مدیر و نویسنده ی این وبلاگم . حدود دو سالی میشه که وبلاگ نویسی می کنم و این وبلاگ جدیدترین تجربه ی من در زمینه ی وبلاگ نویسی هستش ! در این وبلاگ سعی کردم مطالب سایت های معتبری مثل phonearena ، روزنامه ی گاردین ، روزنامه ی نیویورک تایمز و چندین سایت دیگر را ترجمه کنم تا مطالب به اصطلاح دسته اول و البته مفید باشن ! امیدوارم مطالب مورد استفاده قرار بگیره ... ;)

10 ایده برای مطلب بعدی وبلاگتان !

اگر وبلاگ نویس هستید حتما میدانید که انتخاب یک موضوع خوب و نوشتن درباره ی آن کار دشواری است . در ادامه 10 ایده برای انتخاب مطلب بعدی وبلاگتان آوردم که امیدوارم مورد استفاده قرار بگیرد . 


1- یک مسابقه اجرا کنید : شما میتوانید مسابقه های مختلفی از قبیل عکاسی و ... تدارک ببینید . 

2- نظر خود را بیان کنید : شما میتوانید نظر خود را درباره ی موضوعات مختلفی از قبیل ٬ وبسایت ها ٬ کتاب ها ٬ محصولات ٬ مجلات و ... با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید . 

3- راهنمای استفاده از ... : راهنمای استفاده از یک نرم افزار ٬ محصول یا هر چیز دیگری را بنویسید . 

4- مصاحبه کنید : با افراد گوناگون محاسبه کنید . 

5- یک لیست درست کنید : مردم عاشق لیست ها هستند . برای مثال لیست برترین بازیگران جهان ٬ لیست برترین نرم افزار های اندروید و ... . 

6- خاطرات سفرهایتان را به اشتراک بگذارید : اگر مطالب وبلاگتان جوریست که امکان دارد کاربر ٬ از خواندن آن ها خسته شود ٬ هرچند وقت یک بار مطالب طنز و خاطرات خنده دارتان را با آن ها به اشتراک بگذارید  .

7- وبلاگ های دیگر را شر کنید : مطمئنا وقتی مشغول وب گردی هستید ٬ وبلاگ ها و وبسایت های جالبی را می بینید ٬ پس آن ها را با بقیه به اشتراک بگذارید . 

8- تولید کننده باشید : شما میتوانید یک پادکست یا یک ویدئو تولید کنید ! 

9- تصاویر زیبا را به اشتراک بگذارید : چه خوب است تصاویر مورد علاقه ی خودتان را با بقیه شر کنید . 

10- بیوگرافی بنویسید : بیوگرافی افراد و شخصیت های مشهور و برجسته را بنویسید . 


جدیدترین یادداشت‌ها

پیوندها

امکانات جانبیتحلیل آمار سایت و وبلاگ