دنیای زیبای من ... ! لطفا به روز باشید !

تماس با من

درباره من

سلام ! مصطفی ایزدی مدیر و نویسنده ی این وبلاگم . حدود دو سالی میشه که وبلاگ نویسی می کنم و این وبلاگ جدیدترین تجربه ی من در زمینه ی وبلاگ نویسی هستش ! در این وبلاگ سعی کردم مطالب سایت های معتبری مثل phonearena ، روزنامه ی گاردین ، روزنامه ی نیویورک تایمز و چندین سایت دیگر را ترجمه کنم تا مطالب به اصطلاح دسته اول و البته مفید باشن ! امیدوارم مطالب مورد استفاده قرار بگیره ... ;)

3 قابلیت پنهان گوگل کروم که حق دارید بدانید ( قسمت دوم )

1- انتخاب مسیر ذخیره دانلود :

در گوگل کروم شما می توانید مسیر دانلود فایلها را انتخاب کنید . بدین منظور ابتدا عبارت chrome://settings/ را داخل نوار آدرستان وارد کنید و سپس از قسمت Download و Download location مسیر مورد نظرتان را  . 

2- حذف آسان تاریخچه و کوکی های مرورگر

در گوگل کروم شما می توانید به راحتی و با انجام یک سری مراحل ساده تاریخچه و کوکی های مرورگرتان را به صورت اتوماتیک پاکسازی نمایید . 

بدین منظور وارد History شوید و کلید های Ctrl+Shift+Delete را فشار دهید ؛ در پنجره ای که باز می شود موارد دلخواهتان را انتخاب و بر روی Ok کلیک نمایید . 

3- امکان فیلتر خودکار تصاویر

در گوگل کروم شما می توانید مانع نمایش تصاویر سایت های مورد نظرتان شوید . 

برای این کار ابتدا بر روی آیکون کناری آدرس سایت مورد نظرتان که اطلاعات دسترسی های سایت را در اختیارتان می گذارد (اصطلاحا پرمیشن یا پرمیژن ) کلیک و از قسمت Permissions وارد بخش Images شده و گزینه ی Always block on this site را انتخاب نمایید . 

پرمیژن یا پرمیشن چیست ؟

آیا مایلید قسمت اول قابلیت های پنهان گوگل کروم را بخوانید ؟! 

جدیدترین یادداشت‌ها

پیوندها

امکانات جانبیتحلیل آمار سایت و وبلاگ