دنیای زیبای من ... ! لطفا به روز باشید !

تماس با من

درباره من

سلام ! مصطفی ایزدی مدیر و نویسنده ی این وبلاگم . حدود دو سالی میشه که وبلاگ نویسی می کنم و این وبلاگ جدیدترین تجربه ی من در زمینه ی وبلاگ نویسی هستش ! در این وبلاگ سعی کردم مطالب سایت های معتبری مثل phonearena ، روزنامه ی گاردین ، روزنامه ی نیویورک تایمز و چندین سایت دیگر را ترجمه کنم تا مطالب به اصطلاح دسته اول و البته مفید باشن ! امیدوارم مطالب مورد استفاده قرار بگیره ... ;)

تصاویر جالب از محل نگهداری دیتا سنترهای گوگل !

"جایی که اینترنت زندگی می کنه" ، "قلب اینترنت" و ... اینا جملاتیه که در توصیف محل نگهداری دیتا سنتر های گوگل استفاده می کنن . به قول دوستان : « گوگل خیلی شاده ! و این شادی رو با کارمنداش هم تقسیم میکنه. » این موضوع رو میشه به خوبی در دفاتر کارمنداش دید .  اما این فقط دفاتر کارمندان گوگل نیست که اینجورین و محل نگهداری دیتا سنتر هاش هم در نوع خودش خعلی باحاله . درواقع تلفیقی از ابتکار و خلاقیت با زیبایی و نظم هستش که اگر این نظم وجود نداشت شاید الان وقتی سرچ می کردیم باید نصف روز معطل می موندیم تا علف زیرِ پامون سبز بشه :| 

فقط قبلِ این که تصاویر رو ببینید بگم که بی صبرانه منتظر کامنتاتون هستم . راستی ! میخوام دنیای زیبام رو زیباتر کنم .... فقط بهتون بگم که حتما فردا شب به وبلاگم دوباره یه سری بزنین ... پشیمون نمیشین ... ;)

                            

جدیدترین یادداشت‌ها

پیوندها

امکانات جانبیتحلیل آمار سایت و وبلاگ