دنیای زیبای من ... ! لطفا به روز باشید !

تماس با من

درباره من

سلام ! مصطفی ایزدی مدیر و نویسنده ی این وبلاگم . حدود دو سالی میشه که وبلاگ نویسی می کنم و این وبلاگ جدیدترین تجربه ی من در زمینه ی وبلاگ نویسی هستش ! در این وبلاگ سعی کردم مطالب سایت های معتبری مثل phonearena ، روزنامه ی گاردین ، روزنامه ی نیویورک تایمز و چندین سایت دیگر را ترجمه کنم تا مطالب به اصطلاح دسته اول و البته مفید باشن ! امیدوارم مطالب مورد استفاده قرار بگیره ... ;)

شما پیاده روی کنید ، شمارش قدم هایتان با Fitbit Zip ! - نقد و بررسی

■ گجت های تناسب اندام ، به چه گجت هایی گفته می شود ؟!

حالا شما به خودتون نگاه نکنید که همیجوری به مانیتور خیره شدید و شاید هر سه ساعت یک بار برای رفتن به دستشویی بلند میشین ! برعکس خیلی از ما که در تکنولوژی غرق شدیم و سلامت ، وقت و حتی جوونیمون رو پای اینترنت و فیس بوک و گوگل پلاس و ... میگذرونیم ، افرادی هم پیدا میشن که این دو تا مقوله رو با هم ترکیب می کنن؛ یعنی درواقع تکنولوژی رو ابزاری برای سلامت و تناسب اندامشون قرار می دن . حالا چکیده ی این سه-چهار خط میشه "گجت های تناسب اندام" که قرار در این مطلب به یکی از اون ها به اسمِ Fitbit Zip بپردازم .


■ طراحی Fitbit Zip

برخلافه ظاهر خعلی ساده اما شیکی که این محصول داره ، کار پیچیده ای رو انجام میده . بدنه ی Fitbit Zip از سیلیکون و صفحه ی نمایش اون از نوع LCD هستش و به گونه ای طراحی شده که در زیر نور آفتاب هم به خوبی دیده میشه !

گفتنیه رنگ بندی این محصول شامل آبی ، قرمز ، سفید و خاکستری هستش .


■این وسیله دقیقا چه کاری انجام می دهد ؟!


کاری که Fitbit Zip انجام میده شمارش قدم هاتون ، شمارش میزان سافتی که طی کردین ، میزان کالری ای که سوزوندین و نمایش ساعت هستش ! 

■ معایب و مزایای فیت بیت زیپ چیست ؟!

مزایا :عملکرد صفحه ی نمایش Fitbit Zip زیر نور آفتاب خیلی خوبه ! - ابعاد بسیار کوچک - ظاهر شیک و در عین حال ساده !

معایب : عملکرد صفحه ی نمایش در تاریکی افتضاحه چونکه صفحه ی نمایش LCD هستش و نور نداره .

جدیدترین یادداشت‌ها

پیوندها

امکانات جانبی



تحلیل آمار سایت و وبلاگ