دنیای زیبای من ... ! لطفا به روز باشید !

تماس با من

درباره من

سلام ! مصطفی ایزدی مدیر و نویسنده ی این وبلاگم . حدود دو سالی میشه که وبلاگ نویسی می کنم و این وبلاگ جدیدترین تجربه ی من در زمینه ی وبلاگ نویسی هستش ! در این وبلاگ سعی کردم مطالب سایت های معتبری مثل phonearena ، روزنامه ی گاردین ، روزنامه ی نیویورک تایمز و چندین سایت دیگر را ترجمه کنم تا مطالب به اصطلاح دسته اول و البته مفید باشن ! امیدوارم مطالب مورد استفاده قرار بگیره ... ;)

با هارد وای فای شرکت SanDisk آشنا شوید !

امروزه نگهداری اطلاعات دردسر های خاص خودش را دارد ، از طرفی نگهداری برخی اطلاعات بر روی کامپیوتر یا لب تاپ امکان پذیر نیست . راه حل ، استفاده از یک هارد است . 

در این مطلب شما را با هارد شرکت SanDisk آشنا خواهیم کرد و به بررسی اجمالی این محصول میپردازیم . 
شاید ویژگی خاصی که انسان را وسوسه میکند تا این هارد را بخرد ، قابلیت اتصال آن به گوشی باشد ! فکرش را بکنید ، میتوانید از یک فضای نامحدود در گوشی خود بهره ببرید ! 


بدنه ی این هارد از آلومینیوم ساخته شده است و به طور کلی میتوان گفت ظاهر پسندیده ای دارد . اما در اطراف بدنه ی این هارد سه چراغ LED وجود دارد که شما را از وضعیت باتری ، وای فای و ... مطلع می سازد  . درست شنیدید ، وضعیت باتری ! برخلاف دیگر هارد های موجود در بازار که از طریق یک کابل USB به کامپیوتر وصل میشوند و برق خود را تامین میکنند ، این هارد باید شارژ شود ! که از این لحاظ کمی نگران کننده می باشد ، فکرش را بکنید وقتی در حال انتقال مهم ترین اطلاعات خود هستید شارژ هاردتان به یک باره تمام شود !! 


قسمت زیرین این هارد نیز از پلاستیک است تا در سطوح لغزنده سر نخورد .
جدیدترین یادداشت‌ها

پیوندها

امکانات جانبیتحلیل آمار سایت و وبلاگ