دنیای زیبای من ... ! لطفا به روز باشید !

تماس با من

درباره من

سلام ! مصطفی ایزدی مدیر و نویسنده ی این وبلاگم . حدود دو سالی میشه که وبلاگ نویسی می کنم و این وبلاگ جدیدترین تجربه ی من در زمینه ی وبلاگ نویسی هستش ! در این وبلاگ سعی کردم مطالب سایت های معتبری مثل phonearena ، روزنامه ی گاردین ، روزنامه ی نیویورک تایمز و چندین سایت دیگر را ترجمه کنم تا مطالب به اصطلاح دسته اول و البته مفید باشن ! امیدوارم مطالب مورد استفاده قرار بگیره ... ;)

چگونه تغییر سیاست اپل منجر به اضافه شدن امکانات جدیدی به دوربین های آی فون شد ؟!

سیاست اپل از بدو تولدش "ما بهتر می دانیم مصرف کننده چه می خواهد ؟!"بوده است و با چنین سیاستی عملا اپل به حرف مردم گوش نمی کرد ؛ و آن جمله ی معروف استیو جابز که «ما بهتر از خودتان می توانیم تشخیص بدهیم که نیاز واقعی شما چیست» که نشانگر همین موضوع است . 

اما گویا دوران این سیاست به سر آمده ، چرا که اپل ، سیاست جدیدش را در کنفرانس WWDC 2014 اعلام کرد و آن شنوا شدن اپل بود !  

با این مقدمه می رویم سراغ بحث اصلی خودمان یعنی تغییرات دوربین در نسخه ی بعدی ios : 

از سال 2007 و تولید اولین آی فون ، اپل همواره درتلاش برای ارائه ساده ترین رابط کاربری برای دوربین های اپلی بوده است ؛ اما گویا میخواهد سنت شکنی کرده و در نسخه های بعدی ios امکاناتی نظیر عکاسی HDR و عکاسی پاناروما را به آی فون اضافه کند .  
کار به همین جا ختم نمی شود و شایعات حاکی از آن است در نسخه های بعدی آی او اس ، مواردی از قبیل تنظیم سرعت شاتر ، تنظیم روشنایی و میزان نوردهی ، تنظیم ایزو و فوکوس دوربین نیز حتی به عهده ی کاربر می باشد ! 
البته انجام مواردی مانند عکسبرداری پاناروما تا قبل از این با نصب نرم افزار هایی امکان پذیر بوده است اما گویا قرار است همه ی این امکانات به امکانات اصلی دوربین آی فون اضافه شود. 
نظر شما چیست ؟ آیا شما با سیاست جدید اپل موافق هستید ؟ نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید ! 

جدیدترین یادداشت‌ها

پیوندها

امکانات جانبیتحلیل آمار سایت و وبلاگ