دنیای زیبای من ... ! لطفا به روز باشید !

تماس با من

درباره من

سلام ! مصطفی ایزدی مدیر و نویسنده ی این وبلاگم . حدود دو سالی میشه که وبلاگ نویسی می کنم و این وبلاگ جدیدترین تجربه ی من در زمینه ی وبلاگ نویسی هستش ! در این وبلاگ سعی کردم مطالب سایت های معتبری مثل phonearena ، روزنامه ی گاردین ، روزنامه ی نیویورک تایمز و چندین سایت دیگر را ترجمه کنم تا مطالب به اصطلاح دسته اول و البته مفید باشن ! امیدوارم مطالب مورد استفاده قرار بگیره ... ;)

4 قابلیت پنهان گوگل کروم که حق دارید بدانید ( قسمت اول )

1- یک ماشین حساب !

اگر دوست دارید در هر زمانی از یک ماشین حساب کاربردی بهره ببرید پیشنهاد میکنم از ماشین حساب گوگل کروم استفاده کنید ؛ بدین منظور تنها کافیست عبارت مورد نظر خود را مانند تصویر زیر وارد کنید . 

2- تبدیل واحد 

شما می توانید از مرورگر خود به عنوان یک مبدل واحدها استفاده نمایید و واحدهای مختلفی نظیر کیلومتر ، سانی متر یا اینچ را به یک دیگر تبدیل نمایید . 

3- Zoom in و Zomm out 

مطمئنا شما میدانید که با گرفتن کلید Shift و حرکت ... موس می توانید صفحه ی مورد نظرتان را Zoom in یا Zoom out کنید اما شاید هیچ گاه توجه نکرده بودید که وقتی در حال انجام این کار هستید در کنار آیکون Bookmark added آیکونی به شکل ذره بین ظاهر می شود که از طریق آن میتوانید راحت تر Zoom in یا Zoom out کنید ! 

4- امکان تنظیم باز شدن چندین وب سایت در Home page 

در گوگل کروم شما می توانید چندین وب سایت را به عنوان Home pages خودتان انتخاب کنید . بدین منظور شما میتوانید وارد قسمت تنظیمات مرورگر خودتان شوید ؛ ( برای این کار می توانید آدرس مقابل را در نوارجستجو وارد کنید :  chrome://settings ) سپس از قسمت Sign in تیک گزینه ی Open a specific ... pages را بزنید ؛ سپس وب سایت های مورد نظرتان را وارد کنید . 

منتظر قسمت دوم "قابلیت های پنهان گوگل کروم" باشید !

جدیدترین یادداشت‌ها

پیوندها

امکانات جانبیتحلیل آمار سایت و وبلاگ