دنیای زیبای من ... ! لطفا به روز باشید !

تماس با من

درباره من

سلام ! مصطفی ایزدی مدیر و نویسنده ی این وبلاگم . حدود دو سالی میشه که وبلاگ نویسی می کنم و این وبلاگ جدیدترین تجربه ی من در زمینه ی وبلاگ نویسی هستش ! در این وبلاگ سعی کردم مطالب سایت های معتبری مثل phonearena ، روزنامه ی گاردین ، روزنامه ی نیویورک تایمز و چندین سایت دیگر را ترجمه کنم تا مطالب به اصطلاح دسته اول و البته مفید باشن ! امیدوارم مطالب مورد استفاده قرار بگیره ... ;)

اسمات واج (ساعت مچی هوشمند) مایکروسافت

این روزها که بازار اسمارت فون ها داغ داغ است ٬ شرکت هایی مانند مایکروسافت سعی میکنند با ارائه ی محصولاتی متفاوت٬ خودی نشان دهند ! یکی از این محصولات اسمارت واچ ها میباشند که قابلیت های مختلقی را دارا هستند . 

البته شرکت هایی مانند سونی قبلا محصولی مشابه این محصول را روانه بازار کرده اند . 


به نقل از روزنامه ی گاردین : این یک ساعت ساده نیست ! این اسمارت واچ میتواند اطلاعاتی مفیدی درباره ی میزان ضربان قلب ٬ میزان تحرک ٬ تناسب اندام و موقعیتتان را به شما نشان دهد . 

توانایی های این ساعت به همین جا ختم نمیشود . پخش موسیقی ٬ ساعت زنگ دار و امکانات تماس تلفنی از دیگر امکانات و قابلیت های این ساعت هوشمند می باشد . 

پیش بینی میشود قیمت این محصول بین 170 دلار تا 250 دلار باشد که تفریبا معادل 500 تا 750 هزار تومان باشد ! که البته با در نظر گرفتن هزینه های جانبی ٬ پیش بینی میشود قیمت این محصول تا 1 و نیم میلیون نیز برسد ! عکس های زیر نمونه هایی از طرح این نوع ساعت ها می باشند : جدیدترین یادداشت‌ها

پیوندها

امکانات جانبیتحلیل آمار سایت و وبلاگ