دنیای زیبای من ... ! لطفا به روز باشید !

تماس با من

درباره من

سلام ! مصطفی ایزدی مدیر و نویسنده ی این وبلاگم . حدود دو سالی میشه که وبلاگ نویسی می کنم و این وبلاگ جدیدترین تجربه ی من در زمینه ی وبلاگ نویسی هستش ! در این وبلاگ سعی کردم مطالب سایت های معتبری مثل phonearena ، روزنامه ی گاردین ، روزنامه ی نیویورک تایمز و چندین سایت دیگر را ترجمه کنم تا مطالب به اصطلاح دسته اول و البته مفید باشن ! امیدوارم مطالب مورد استفاده قرار بگیره ... ;)

چرا باید از شبکه های اجتماعی برای وبلاگم استفاده کنم ؟!

اگر یک وبلاگ نویس حرفه ای هستید حتما میدانید که استفاده از شبکه های اجتماعی ٬ چه تاثیری میتواند بر معرفی وبلاگتان بگذارد ! اما به آن دسته افرادی که هنوز با اهمیت شبکه های اجتماعی مطلع نیستند ٬پیشنهاد میکنم این مطلب را مطالعه کنند . 1- جذب خواننده : با استفاده از شبکه های اجتماعی شما میتوانید در کم ترین زمان ممکن و با صرف کم ترین هزینه ٬ وبلاگ یا وب سایت خود را به کاربران بیش تری معرفی کنید . 

2- ارتباط با خونندگان : اگر میخوهید کسب و کارتان رونق بگیرد باید برای خوانندگانتان ارزش و احترام قائل باشید یعنی راه یا راه هایی را فراهم کنید تا کاربران بتوانند نظرشان را به شما منتقل کنند . 

3- آشنایی با نیاز خوانندگان و پاسخ به سوالات آن ها : یکی از بزرگترین مزایای استفاده از رسانه های اجتماعی این است که شما می توانید از آن برای پاسخ به سوالات خوانندگانتان و همچنین شناسایی نیازها و موضوعات مورد علاقه ی آن ها استفاده کنید .

4- ایجاد اعتبار : وقتی وبلاگ شما در شبکه های اجتماعی دارای صفحه ی اختصاصی باشد ٬ از ارزش و اعتبار بیش تری برخوردار خواهید بود . جدیدترین یادداشت‌ها

پیوندها

امکانات جانبیتحلیل آمار سایت و وبلاگ